2019 рік

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Коблівської сільської ради “Про внесення змін до Статуту Коблівської об’єднаної територіальної громади”

Коблівською сільською радою розроблено проект регуляторного акту – проекту рішення Коблівської сільської ради «Про внесення змін до Статуту Коблівської об’єднаної територіальної громади». Проект даного рішення розроблено відповідно до ст. 4, 8 Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308 « Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту».

11:02:10 27.12.2019