A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Панич Володимир Михайлович: звернення #452

Автор звернення: Прохоренко Александр Сергеевич
Дата: 19.09.2019 22:11


Добрый вечер! У мене таке питання как получить землю под дачний участок 10соток как Учасник Бойових Дий?

Офіційний коментар:

Шановний, Олександр Сергійович. Нижче дивіться відповідь на Ваш запит. Також скан офіційної відповіді надіслана на Вашу адресу електронної пошти. Дакуємо за звернення!

 

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

вул. Одеська, 4, с. Коблеве, Березанський район, Миколаївська область, 57453

Тел./факс (05153) 9-61-42, тел. 9-61-31, 9-61-09

E-mail: koblevorada@ukr.net  www. koblevorada.gov.ua    Код ЄДРПОУ 04375748

 

 

«20» вересня 2019 р.   вих. № 1683                                    

             

                                               Прохоренко Олександр Сергійович

57453, Миколаївська обл., Березанський

р-н, с. Лугове, вул. Шкільна, 1-а.

                  yulia.stushko@gmail.com

 

          Шановний Олександр Сергійович, по Вашому запиту повідомляємо наступне:

Відповідно до вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5245- VI (далі Закон 5245- VI) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», який набрав чинності з 01 січня 2013 року, землі державної та комунальної власності в Україні вважаються розмежованими.

          Пунктом 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» визначено, що у разі якщо відомості про земельні ділянки, зазначені у пунктах 3 і 4 цього розділу, не внесені до Державного реєстру земель, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, що є підставою для державної реєстрації таких земельних ділянок, а також її затвердження здійснюються: у межах населених пунктів – сільськими, селищними, міськими радами; за межами населених пунктів – органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють розпорядження такими земельними ділянками.

          Статтею 122 Земельного кодексу України визначені повноваження органів виконавчої влади щодо передачі у власність або користування земельних ділянок за межами та в межах населеного пункту, а саме:

-Сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.

-Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласні, районні ради передають земельні ділянки у власність або у користування з відповідних земель спільної власності територіальних громад для всіх потреб.

-Районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для: ведення водного господарства; будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), з урахуванням вимог частини сьомої цієї статті; індивідуального дачного будівництва.

-Центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

-Обласні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків, визначених частинами третьою, четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена, для всіх потреб.

         Відповідно до ДБН 360-92**. Містобудування. Планування і забудова міських і сільских поселень:

         Забудова нових і реконструкція існуючих територій дачних і садівницьких товариств та об'єднань громадян.

3.38* Території дачних і садівницьких товариств і об'єднань в залежності від їх розміщення розділяються на дачні і садівницькі поселення та райони. Дачні і садівницькі поселення розміщуються за межами населених пунктів.

3.39* Будівництво нових дачних та садівницьких районів в межах міських, селищних, сільських населених пунктів не допускається.

3.40* Будівництво нових дачних та садівницьких поселень на територіях, де діють планувальні обмеження, встановлені чинним законодавством, санітарними нормами та правилами, а також на резервних позаміських територіях, які передбачені містобудівною планувальною документацією для подальшого розвитку міст та поселень, інженерної і транспортної інфраструктури, не допускається.

3.41* Території дачних та садівницьких поселень (районів) призначаються для організації позаміського відпочинку громадян, ведення садівницького та городницького господарства з можливістю розташування садових або дачних будинків.

           Дачний будинок - це житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку.

           Садовий будинок - будівля для літнього (сезонного) використання, яка в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків.

          3.42* Дачні поселення слід розміщувати, як правило, у місцевості, яка має рекреаційні якості, у тому числі біля рік та водоймищ, лісових масивів за умови додержання природноохоронних вимог. Садівницькі поселення - на землях, які придатні для ведення садівництва та городництва.

          Керуючись зазначеним повідомляємо, що для отримання земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва Вам потрібно звернутися до Березанської районної адміністраціїї.

 

Сільській голова                                                                                                В.М. Панич

 

Виконавець:

Начальник відділу комунальної власності

Та земельних відносин

Лозун С.П. . (05153) 9-64-09

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи готові Ви платити за можливість займатись спортом?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь