A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Григорян Валентина Сергіївна: звернення #544

Автор звернення: Плюта Катерина Станіславівна
Дата: 21.12.2019 09:01


Прошу надати копії таких документів:
1. наказу № 272-К в.о. сільського голови від 16.08.2018 року «Про призначення на посади директорів закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради»
2. рішення № 18 ХХХV сесії Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області 8 скликання від 06.02.2019 року «Про затвердження наказу в.о. сільського голови»
3. Документи на підставі яких було проведено конкурс на посади директорів навчальних закладів

Офіційний коментар:

УКРАЇНА

Коблівська сільська рада

Березанського району Миколаївської області

вул. Одеська, 4, с. Коблеве, Березанський район, Миколаївська область, 57453

Тел./факс (05153) 9-61-42, тел. 9-61-31, 9-61-09

E-mail: koblevorada@ukr.net    http://koblivska.gromada.org.ua/   Код ЄДРПОУ 04375748

                                        

26 грудня 2019 р.  вих. № 2295

 

Плюта Катерині Станіславівні,

Ivanyshka937@gmail.com

 

 

На звернення № 542, №543, №544 від 21.12.2019 року

Коблівська сільська рада Березанського району Миколаївської області у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами та дорученнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем’єр-міністра України, актами органу місцевого самоврядування, Регламентом роботи Коблівської сільської ради восьмого скликання, затвердженим рішенням від 05.01.2017 №3.

Відповідно до положень ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством, а органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до положень Конституції України, Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України № 547/2011 від 05 травня 2011 року «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Міжнародного пакту про громадські і політичні права, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04.11.1950 року, рішення №10 від 17.11.2017 року «Про організацію роботи із забезпечення Коблівською сільською  радою  доступу до публічної інформації у відповідності з вимогами чинного законодавства», сільською радою встановлено перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної,  таємної, службової), що є у володінні Коблівської сільської ради. Зокрема, до службової інформації Коблівської сільської ради належать розпорядження сільського голови про прийняття (призначення) працівників, тому розпорядження № 272-К в.о. сільського голови, секретаря ради Талохи С.А. «Про призначення на посади директорів закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради» від 16.08.2018 року на звернення не може бути надане

До публічної інформації сільської ради відноситься інформація, що створена в процесі виконання владних повноважень сільською радою, її виконавчим комітетом, постійними депутатськими комісіями,  сільським головою та посадовими особами, а саме: рішення сесії сільської ради, проекти рішень сільської ради, рішення постійних депутатських комісій сільської ради, рішення виконавчого комітету сільської ради, проекти рішень виконавчого комітету, розпорядження сільського голови з основної діяльності, інформація про обсяг бюджетних коштів,  режим (план) роботи Коблівської сільської ради, регламент сільської ради, регламент виконавчого комітету сільської ради, інша інформація, передбачена Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

 Беручи до уваги вищевикладене, сільська рада надає завірені належним чином копії:

  • рішення № 18  ХХХV сесії Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 06.02.2019 року «Про затвердження наказу в.о. сільського голови»,
  • рішення № 10 ХХІV сесії Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 25.05.2018 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області»,
  • розпорядження № 118 в.о. сільського голови, секретаря ради Талохи С.А. «Про проведення конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області» від 05.07.2018 року.

 

Додаток: на 7 арк. 

З повагою,        

 

 

 

В.о сільського голови,

Перший заступник сільського голови                                 В. КОЦ                                                            

 

 

 

Додаток: завантажити .ZIP

 

 

Виконавець:

Спеціаліст-юрисконсульт

Григорян В. (05153) 9-61-09

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи готові Ви платити за можливість займатись спортом?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь