Центр позашкільної освіти

КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

• Адреса: вул. Степова , буд.2, с.Коблеве, Березанський район, Миколаївська область, 57453
  • Директор: Поклад Олена Сергіївна
  • Телефон: 0668801054
  • Електронна адреса: koblevecpo@gmail.com

Головною метою діяльності закладу є надання дітям на юнацтву позашкільної освіти, спрямованої на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, можливостей для творчого розвитку та самовизначення у вільний час, здобуття додаткових знань, умінь та навичок за інтересами.

Головними завданнями ЦПО є:

• створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення всебічних потреб у додатковій освіті у сфері технічної, художньої творчості, туристсько-краєзнавчій, фізкультурно-оздоровчій та інших видах діяльності, організації дозвілля вихованців;
  • збереження та розвиток кращого досвіду світової та національної практики позашкільної роботи з дітьми та учнівською молоддю, сприяння  впровадженню якісно нових форм, методів та засобів навчання та виховання;
  • створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення вихованців;
  • формування в учнів та молоді національної свідомості, активної громадської позиції;
  • задоволення потреб вихованців у професійному визначенні  відповідно до інтересів та здібностей.

Огляд-конкурс «Україна молода»

Наприкінці березня 2021 року з метою відзначення 30-ї річниці незалежності України, привернення уваги громадськості до збереження та забезпечення розвитку закладів позашкільної освіти, підтримки існуючих та створення нових колективів художньої самодіяльності у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Коблівської сільської ради Центром позашкільної освіти проведено І етап Огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та  позашкільної освіти «Україна молода».

13:14:08 09.04.2021

Знай і люби свій край!

06 квітня 2021 року з метою патріотичного та художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини, пошуку та підтримки талановитих дітей, розвитку їх обдарувань у напрямках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних художніх ремесел, узагальнення і поширення досвіду роботи керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого напрямків у закладах освіти Коблівської сільської ради відбувся І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у трьох вікових категоріях. До участі у конкурсі представлено 47 робіт, серед яких були і художнє різьблення по дереву, і вишивка хрестиком, і графіка, і ліплення, і квілінг, і плетіння гачком, і розпис по склу акриловими фарами.

15:34:56 08.04.2021

Товариська зустріч з волейболу

06 березня 2021 року вдруге відбулася товариська зустріч з волейболу, присвячена пам’яті Томаса Кобле, між вихованцями Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради та учнями Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

15:27:24 09.03.2021

Товариська зустріч з волейболу, присвячена пам’яті Томаса Кобле

20 лютого 2021 року  на базі Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відбулася товариська зустріч з волейболу між гуртківцями Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради, присвячена пам’яті Томаса Кобле. Учасниками команд були юнаки та дівчата Коблівського та Рибаківського ЗЗСО на чолі з керівниками гуртків позашкілля Чудіна Г.Г. та Фуштора В.В.

16:02:06 22.02.2021

КОНКУРС НА КРАЩУ НОВОРІЧНУ ІГРАШКУ

15 грудня 2020 року з метою популяризації серед дітей традицій святкування циклу новорічних та різдвяних свят, формування практичних вмінь і навичок у дітей по виготовленню новорічних прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості на базі відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку.

10:51:08 17.12.2020

З минулого до сьогодення….

13-15 листопада 2020 року відбулась ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», яка  вперше проходила в онлайн-форматі.

13:50:45 23.11.2020

Здобувачі освіти Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - слухачі Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи, примноження інтелектуального потенціалу держави, протягом листопада 2020 року відбулася онлайн-реєстрація здобувачів освіти до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України.

13:44:42 23.11.2020

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ ЦИКРОВОЇ СТУДІЇ «СЮРПРИЗ»

20 листопада 2020 року в місті Южний  відбувся всеукраїнський фестиваль «DANS FEST». Учасниками фестивалю були колективи з Одеси, Миколаєва, Южного і, звичайно, вихованці циркової студії «Сюрприз» Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради з їх наставником Гришиною Наталею Віталіївною.

13:33:33 23.11.2020