Коблівська об'єднана територіальна громада

Центр позашкільної освіти

КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

• Адреса: вул. Степова , буд.2, с.Коблеве, Березанський район, Миколаївська область, 57453
  • Директор: Поклад Олена Сергіївна
  • Телефон: 0668801054
  • Електронна адреса: koblevecpo@gmail.com

Головною метою діяльності закладу є надання дітям на юнацтву позашкільної освіти, спрямованої на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, можливостей для творчого розвитку та самовизначення у вільний час, здобуття додаткових знань, умінь та навичок за інтересами.

Головними завданнями ЦПО є:

• створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення всебічних потреб у додатковій освіті у сфері технічної, художньої творчості, туристсько-краєзнавчій, фізкультурно-оздоровчій та інших видах діяльності, організації дозвілля вихованців;
  • збереження та розвиток кращого досвіду світової та національної практики позашкільної роботи з дітьми та учнівською молоддю, сприяння  впровадженню якісно нових форм, методів та засобів навчання та виховання;
  • створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення вихованців;
  • формування в учнів та молоді національної свідомості, активної громадської позиції;
  • задоволення потреб вихованців у професійному визначенні  відповідно до інтересів та здібностей.

З минулого до сьогодення….

13-15 листопада 2020 року відбулась ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», яка  вперше проходила в онлайн-форматі.

13:50:45 23.11.2020

Здобувачі освіти Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - слухачі Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи, примноження інтелектуального потенціалу держави, протягом листопада 2020 року відбулася онлайн-реєстрація здобувачів освіти до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України.

13:44:42 23.11.2020

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ ЦИКРОВОЇ СТУДІЇ «СЮРПРИЗ»

20 листопада 2020 року в місті Южний  відбувся всеукраїнський фестиваль «DANS FEST». Учасниками фестивалю були колективи з Одеси, Миколаєва, Южного і, звичайно, вихованці циркової студії «Сюрприз» Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради з їх наставником Гришиною Наталею Віталіївною.

13:33:33 23.11.2020

ЗВЕРШЕННЯ І ПЕРЕМОГИ ПОЗАШКІЛЛЯ!!!

19 листопада 2020 року під час колегії, Мангул Ілля Анатолійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради вручив Почесну грамоту Миколаївської обласної державної адміністрації та нагородив відзнакою Всеукраїнського об'єднання "Країна" "За відданість справі" (нагрудний знак) керівнику циркової студії «Сюрприз» КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Гришиній Наталі Віталіївні за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління.

13:15:27 23.11.2020