Коблівська об'єднана територіальна громада

Для осіб з інвалідністю

Парламентом прийнято в першому читанні законопроект щодо підвищення розміру допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів

1 грудня 2020 року на засіданні Верховної Ради України прийнято в першому читанні проект Закону України „Про внесення змін до статті 2 Закону України ,,Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги? (реєстр. № 3573 від 02.06.2020).

13:43:58 07.12.2020

З Міжнародним Днем людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю (На офіційних мовах ООН (англ. International Day of Persons with Disabilities) – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

12:58:27 03.12.2020