Для осіб з інвалідністю

Мінсоцполітики реалізує експериментальний проект з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію

11 жовтня 2021 Урядом прийнято постанову про запровадження експериментального проекту щодо спрощеного подання документів, необхідних для зарахування на комплексну реабілітацію осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю до однієї з державних реабілітаційних установ.

13:48:48 15.10.2021

Уряд спростив порядок забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів внесено зміни до «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів».

14:01:35 14.04.2021

Верховна Рада внесла зміни до деяких законів України з метою імплементації Конвенції про права осіб з інвалідністю

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів і приведення термінології у відповідність із законодавством у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю", розроблений Міністерством соціальної політики з метою гармонізації законодавства України з положеннями Конвенції про права осіб з інвалідністю відповідно до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї”.

14:52:17 27.01.2021

Парламентом прийнято в першому читанні законопроект щодо підвищення розміру допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів

1 грудня 2020 року на засіданні Верховної Ради України прийнято в першому читанні проект Закону України „Про внесення змін до статті 2 Закону України ,,Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги? (реєстр. № 3573 від 02.06.2020).

13:43:58 07.12.2020