Фізична культура і спорт

Все про фізичну культуру і спорт

Проведено ІІ етап змагань з баскетболу ХХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО Коблівської сільської ради у 2021 н.р.

02 та 04 березня 2021 року на базі Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап змагань з баскетболу ХХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради у 2021 році.

09:25:25 05.03.2021

Вітаємо з почесним ІІІ місце у ХІХ обласних Спортивних іграх серед учнів закладів загальної середньої освіти ОТГ Миколаївської області

Протягом 2019/2020 навчального року заклади загальної середньої освіти Коблівської сільської ради, за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради, брали участь в ХІХ обласних Спортивних іграх серед учнів закладів загальної середньої освіти, проведені Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

16:27:05 09.12.2020

дружній турнір з футболу ""Футбольна ліга Коблівської ОТГ" серед ЗЗСО Коблівської сільської ради

07 та 08 жовтня на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради проведено дружній турнір з футболу «Футбольна ліга Коблівської ОТГ» серед команд юнаків старшої вікової групи 2004 р.н. і молодших та середньої вікової групи 2007 р.н. і молодших, здобувачів освіти ЗЗСО Коблівської ОТГ, який організував відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

10:02:27 09.10.2020

Зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО ОТГ у 2019-2020 н.р.

10 березня 2020 року на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО об’єднаних територіальних громад у 2019-2020 н.р. за участю двох команд з Коблівської та Березанської ОТГ.

15:23:00 10.03.2020

Зональні змагання Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат, учнів ЗЗСО ОТГ (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 рр.

15:34:27 06.03.2020