Коблівська об'єднана територіальна громада

Фізична культура і спорт

Все про фізичну культуру і спорт

дружній турнір з футболу ""Футбольна ліга Коблівської ОТГ" серед ЗЗСО Коблівської сільської ради

07 та 08 жовтня на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради проведено дружній турнір з футболу «Футбольна ліга Коблівської ОТГ» серед команд юнаків старшої вікової групи 2004 р.н. і молодших та середньої вікової групи 2007 р.н. і молодших, здобувачів освіти ЗЗСО Коблівської ОТГ, який організував відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

10:02:27 09.10.2020

Зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО ОТГ у 2019-2020 н.р.

10 березня 2020 року на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО об’єднаних територіальних громад у 2019-2020 н.р. за участю двох команд з Коблівської та Березанської ОТГ.

15:23:00 10.03.2020

Зональні змагання Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат, учнів ЗЗСО ОТГ (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 рр.

15:34:27 06.03.2020