Коблівська об'єднана територіальна громада

Гендерна політика

Призначено радницю голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая від 14 грудня 2020 року  № 444-к призначено позаштатну радницю голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі. Радницею стала директорка Благодійної організації «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС дитяче містечко» Людмила Харченко.

15:53:16 29.12.2020

Мінсоцполітики ініціювало обговорення проекту 9-ї періодичної доповіді України про виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок

11 грудня 2020 року відбувся семінар, присвячений звітуванню України про виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Проведення ініційованого Мінсоцполітики заходу підтримано структурою ООН Жінки в Україні. У заході взяли участь Урядова уповноважена з питань гендерної політики, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, голова офісу ООН Жінки в Україні, керівниця Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні, керівники та представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

15:54:57 11.12.2020