Коблівська об'єднана територіальна громада

Інформацію для сімей з дітьми

Майже на 8 тисяч дітей менше повернулось після карантину в інтернатні заклади на цілодобове перебування

Такі результати першого етапу моніторингу, проведеного на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586, розробленої Мінсоцполітики для того, щоб сприяти реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та мінімізувати потрапляння дітей до інституційних закладів без поважних причин.

16:02:39 29.12.2020

Інформація щодо стану реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”

Кабінетом Міністрів України 25.11.2020 схвалено постанову № 1180 ,,Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”, якою, зокрема, передбачено забезпечення натуральною допомогою „пакунок малюка” новонароджених дітей, а також надається можливість батькам у разі неотримання ,,пакунку малюка” в натуральній формі отримати грошову компенсацію (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744).

11:35:05 24.12.2020

Шановні фізичні особи, підприємці І та ІІ груп, звертаємо вашу увагу на те, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.

Шановні фізичні особи ? підприємці І та ІІ груп, звертаємо вашу увагу на те, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.

16:01:34 08.12.2020

Безпека дітей в мережі Інтернет. Цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія за номером 1545. Дзвоніть!

Шановні мешканці, батьки та опікуни, вчителі та вихователі, діти! Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради інформує про те, що Урядом створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатися як діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

13:42:29 28.10.2020

Інформація для батьків, які виїзджають за кордон. Увага!

Просимо батьків, які їдуть за кордон на роботу і мають на вихованні малолітніх та неповнолітніх дітей звертатися до відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради із заявою, в якій зазначається з ким і на який термін залишається дитина (діти).

15:28:54 12.10.2020