Інформація для осіб, які користуються пільгами

Пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі профінансовано в повному обсязі

Мінсоцполітики станом на 02 березня 2021 профінансовано регіональні органи соціального захисту населення для виплати пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року у готівковій формі.

10:23:42 03.03.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ПІЛЬГ! Мінсоцполітики інформує про переваги готівкової форми надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг передбачено законами України для окремих категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, «чорнобильці», ветерани військової служби, діти війни тощо). При цьому знижка плати за послуги встановлена на рівні від 25 % до 100 % залежно від категорії пільговика.

10:23:41 03.03.2021

Пільгами на послуги ЖКГ користуються 1,8 млн осіб, їх розмір становить від 25% до 100% вартості

Міністр соціальної політики Марина Лазебна в ході форуму "Україна 30" поінформувала, що пільгами на послуги ЖКГ користуються 1,8 млн осіб, розмір знижки плати за послуги становить від 25% до 100% залежно від категорії пільговика.

14:38:08 25.02.2021