Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради

Мета: ІРЦ створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійної-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі –комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Завдання:

• здійснити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;
  • встановити наявність у дитини особливих освітніх потреб;
  • розробити рекомендації щодо організації інклюзивного навчання;
  • забезпечити надання психолого-педагогічної допомоги дитині;
  • надати методологічну допомогу педагогічним працівникам та батькам дітей;
  • забезпечити системний кваліфікований супровід дітей.

Зв'язок:

Співпраця ІРЦ з ЗО Коблівської сільської ради

На виконання наказу КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Коблівської сільської ради від 13.01.2022 року №1-ОД «Про визначення рівнів підтримки осіб з особливими освітніми потребами» затверджено графік, згідно якого з 17 по 21 січня 2022 року відбудуться виїзні засідання фахівців ІРЦ до закладів освіт громади.

13:17:40 17.01.2022

Супервізія фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру Коблівської сільської ради закладам освіти щодо визначення категорій освітніх труднощів у осіб з ООП та рівнів підтримки в освітньому процесі

13 січня 2022 року фахівцями Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради для закладів освіти проведено вебінар «Організація інклюзивного навчання у закладах освіти Коблівської сільської ради». На початку заходу директор ІРЦ Олена Поклад наголосила про нововведення та зміни в організації інклюзивного навчання у закладах освіти, про необхідність визначення категорій освітніх труднощів у осіб з ООП та встановлення рівнів підтримки в освітньому процесі. Під час зустрічі  опрацьовано Постанову КМУ від 15.09.2021 № 957 та Постанову КМУ від 28.07.2021 № 769. Опрацьовано методичні рекомендації для закладів освіти щодо подальшої роботи команди супроводу, оновлення Індивідуальних програм розвитку (ІПР),  складання Індивідуальних навчальних планів (ІНП), надання  корекційно-розвиткових занятть для осіб з ООП та подальшої співпраці закладів освіти із фахівцями ІРЦ.

13:13:21 17.01.2022

майстер-клас в ІРЦ для дітей "Чарівна листівка для Св. Миколая"

Святий Миколай не обминув і наш Інклюзивно-ресурсний центр Коблівської сільської ради. Напередодні свята, 17 грудня, фахівцями центру було проведено майстер клас для дітей "Чарівна листівка для Миколая". На заході панувала гарна атмосфера, проведені кінезіологічні вправи, цікаві руханки, вікторини.  Діти отримали позитивні емоції, гарний настрій. Кожен отримав солодкий сюрприз від Миколая.

16:35:25 23.12.2021

"У ЦАРСТВІ ГРИБІВ"- Групове заняття в ІРЦ

25 листопада 2021 року в Інклюзивно- ресурсному центрі Коблівської сільської ради відбулося групове заняття на тему " У царстві грибів". В ході заняття фахівці центру, дефектолог Єрьоменко В.А. та практичні психологи Овчарук Т.В., Пугачова Я.Ю., познайомили дітей з різноманітністю грибів, навчили правильно розрізняти їстівні та отруйні гриби. Були проведені ігри на розвиток уваги, мислення та спостережливості. Дуже цікавим було завдання аплікація " Грибочок" з використанням різних круп. Крупи позитивно впливають на розвиток дрібної моторики рук, що покращує не тільки рухові можливості дитини, а й розвиток психічних і мовних навичок. Заняття пройшло досить продуктивно та креативно в дружній атмосфері, насичене цікавою та корисною інформацією.

16:50:29 25.11.2021

Ппрезентація міжнародного проєкту «Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства»

15 вересня 2021 року у приміщенні Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г. Шевченка, директор КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Коблівської сільської ради Олена Поклад стала учасником презентації міжнародного проєкту «Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства», який реалізується у м. Миколаєві та Миколаївській області за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

19:25:39 17.09.2021