Корисна інформація

Для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Координатор проектів ОБСЄ в Україні реалізує проєкт "Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки".

07:04:41 02.12.2021

Вимоги законодавства щодо провадження та застосування постійно діючих процедур заснованих на принципах системи управління харчових продуктів (НАССР) операторами ринку на потужностях

Система НАССР - це інструмент управління, який можна застосувати до широкого кола простих та складних операцій, і не обмежується великими організаціями. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану - до столу».

05:45:22 23.07.2020

Амброзія полинолиста - небезпечний бур'ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти.

14:20:21 08.07.2020