Коблівська об'єднана територіальна громада

Комунальне підприємство "Коблівський сількомунгосп"

ТАРИФИ 2020 на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (вивезення) КП «Коблівський сількомунгосп»

Нижче таблиця тарифів 2020 та посилання для завантаження документа (рішення + додаток (таблиця тарифів).

13:46:11 14.02.2020

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА від КП “КОБЛІВСЬКИЙ СІЛЬКОМУНГОСП” НА ВИКОНКОМ 15.01.2019 ЩОДО РОЗРАХУНКІВ ПЛАНОВИХ ТАРИФІВ 2020 РІК. ТАБЛИЦЯ ПЛАНОВИХ ТАРИФІВ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА щодо розрахунків тарифів на 2020 рік на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, вивезення побутових відходів що надаються Комунальним підприємством «Коблівський сількомунгосп» Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

13:34:42 29.01.2020