Коблівська об'єднана територіальна громада

КЗ “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості”

Про Комунальний заклад “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості” Коблівської сільської ради

КЗ “КЦДтаРО” Коблівської сільської ради Березанського району, Миколаївської області — є опорним комунальним закладом клубного типу, засновник якого -  коблівська сільська рада. До Єдиного державного реєстру юридичних , фізичних осіб-підприємців та громадських формувань був внесений 26 квітня 2018 року. Згідно статуту, що затверджений рішенням XXXI сесії 8 скликання Коблівської сільської ради № 50 від 7.11.2018 року, КЗ “КЦДтаРО”  є неприбутковою бюджетною організацією, підпорядкований Коблівській сільській раді та Управлінню культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

17:18 09.10.2019