КЗ “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості”

Святий Миколай у Коблівській громаді

19 грудня у Коблівській громаді відбулося свято Св. Миколая, яке було організовано комунальним закладом “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості”.

07:11:23 20.12.2021

Благодійний подарунок Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості від ПрАТ "Київстар"

В рамках проведення промо-акції від ПрАТ "Київстар" Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості благодійно було подарено, для втілення своєї давньої мрії, крісла-пуфи у кількості 14 одиниць.

19:01:00 19.08.2021

Про Комунальний заклад “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості” Коблівської сільської ради

КЗ “КЦДтаРО” Коблівської сільської ради Березанського району, Миколаївської області — є опорним комунальним закладом клубного типу, засновник якого -  коблівська сільська рада. До Єдиного державного реєстру юридичних , фізичних осіб-підприємців та громадських формувань був внесений 26 квітня 2018 року. Згідно статуту, що затверджений рішенням XXXI сесії 8 скликання Коблівської сільської ради № 50 від 7.11.2018 року, КЗ “КЦДтаРО”  є неприбутковою бюджетною організацією, підпорядкований Коблівській сільській раді та Управлінню культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

17:18:17 09.10.2019