Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

22.11.2022 16:40

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, української мови та англійської мови

19-20 листопада 2022 року, здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради брали участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, української та англійської мов.

У зв'язку з воєнним станом та, аби не наражати на небезпеку учасників, олімпіади проходили онлайн з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни.

У цьому році було заявлено 37 учнів до участі у олімпіадах, із яких 24 показали гарні результати, зайнявши призові місця із зазначених дисциплін:

з географії:

I місце

  • Коржова Вікторія Валентинівна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Курилов Захар Сергійович, учень 8 класу Тузлівського ліцею
  • Казновецький Максим Андрійович, учень 10 класу Тузлівського ліцею
  • Крицький Данило Віталійович, учень 11 класу Тузлівського ліцею

з української мови:

I місце

  • Бучинська Ольга Юріївна, учениця 7 класу Новофедорівського ліцею
  • Плахтій Вероніка Миколаївна, учениця 8 класу Рибаківського ліцею
  • Пльохіна Ольга Євгенівна, учениця 9 класу Новофедорівського ліцею
  • Требунських Євгенія Сергіївна, учениця 11 класу Тузлівського ліцею
  • Шмілер Яна Сергіївна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Бенні Серафім Ілліч, учень 9 класу Коблівського ліцею
  • Дубовенко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Анатолівського ліцею
  • Колісніченко Руслана Геннадіївна, учениця 11 класу Коблівського ліцею
  • Куру Аліна Анатоліївна, учениця 10 класу Тузлівського ліцею

III місце

  • Курилов Захар Сергійович, учень 8 класу Тузлівського ліцею
  • Феленюк Софія Миколаївна, учениця 11 класу Рибаківського ліцею

з англійської мови:

I місце

  • Бараболя Олександра Вікторівна, учениця 9 класу Тузлівського ліцею
  • Дубовенко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Анатолівського ліцею
  • Погребняк Ярослав Олександрович, учень 8 класу Рибаківського ліцею
  • Соловйова Антоніна Віталіївна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Горковська Поліна Максимівна, учениця 10 класу Коблівського ліцею
  • Куру Аліна Анатоліївна, учениця 10 класу Тузлівського ліцею
  • Пльохіна Ольга Євгенівна, учениця 9 класу Новофедорівського ліцею
  • Требунських Євгенія Сергіївна, учениця 11 класу Тузлівського ліцею

III місце

  • Сиваєва Вероніка Вікторівна, учениця 11 класу Новофедорівського ліцею.

Висловлюємо подяку вчителям за організацію роботи та підготовку учнів до участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади:

з географії: Тараненко Галині Олександрівні, Чечуй Світлані Василівні, Бізіковій Наталі Вікторівні

з української мови: Оліярник Марині Олексіївні, Сліпущенко Людмилі Анатоліївні, Малюті Людмилі Степанівні, Кухаренко Наталі Миколаївні, Мелашенко Марії Сергіївні, Крюкова Оксана Сергіївна

з англійської мови: Соловйовій Лідії Олександрівні, Звєрєвій Юлії Вікторівні, Жуковській Олені Миколаївні, Казновецькій Оксані Володимирівні, Гусці Олені Олександрівні, Бессоновій Мар’яні Володимирівні, Петриченко Ольга Миколаївна.

Всім переможцям та учасникам бажаємо не зупинятися на досягнутому, а переможцям, які посіли І призові місця, зичимо успіхів, нових відкритів та перемог у наступному, III етапі Всеукраїнської олімпіади!


Відділ освіти, молоді та спорту, Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради.