A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коблівська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Створення виконавчого комітету, Положення про виконавчий комітет

Дата: 06.04.2019 14:48
Кількість переглядів: 143

 

УКРАЇНА

БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

 

Від 05 січня 2017 року № 6                                                        І сесія 8 скликання

с. Коблеве                                                                               

 

Про створення виконавчого комітету

Коблівської сільської ради та затвердження

його Положення

 

         Відповідно пункту 3 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  пропозицію сільського голови Панича В.М., сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Створити виконавчий комітет Коблівської сільської ради.

 

         3 . Затвердити Положення про виконавчий комітет Коблівської

сільської ради 8 скликання (додається).

 

4. Контроль виконання даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           В.М. Панич

 

 

                                                  Додаток до рішенням № 6

                                                       І сесії Коблівської сільської ради                                                                                        8 скликання від 05 січня 2017 року

 

ПОЛОЖЕННЯ

про виконавчий комітет Коблівської сільської ради 8 скликання

 

І.Загальні положення

 

1. Виконавчий комітет Коблівської сільської ради (далі виконком) є виконавчим органом сільської ради.

 

2. Виконком у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної, районної і сільської рад, розпорядженнями сільського голови, цим Положенням, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади – розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій та іншими нормативно – правовими актами.

 

3. Виконком утворюється сільською радою на термін її повноважень. Після закінчення повноважень ради, сільського голови виконком здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконкому.

 

4. Кількісний склад виконкому визначається сільською радою. Персональний склад виконкому затверджується радою за пропозицією сільського голови.

 

5. Виконком утворюється у складі сільського голови, заступника сільського голови, керуючого справами виконкому, інших осіб. До складу виконкому за посадою входить також секретар сільської ради. Депутати сільської ради, крім секретаря ради, не можуть бути членами виконкому.

 

6. Очолює виконком сільський голова. За рішенням ради функції керуючого справами виконкому може здійснювати секретар сільської ради.

 

7. Члени виконкому здійснюють повноваження без відриву від основного місця роботи. Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням їм середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з виконанням обов'язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету. На осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені цим Законом для сільського, селищного, міського голови.

 

 

8. Виконком є підзвітним і підконтрольним сільській раді, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади  - також підконтрольним районній державній адміністрації та іншим місцевим органам виконавчої влади.

 

9. Структура виконкому, гранична чисельність його апарату затверджується за пропозицією сільського голови сільською радою.

 

10. Штатний розпис апарату виконкому затверджується у встановленому порядку сільським головою.

 

ІІ. Повноваження виконкому

 

1. Виконком може розглядати і вирішувати питання, віднесені Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами до відання виконавчих органів ради.

 

2. Виконком:

- попередньо розглядає проекти програм соціально – економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, бюджету місцевого самоврядування, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд сільської ради;

- координує діяльність підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Коблівської територіальної громади, заслуховує звіти про роботу їх працівників;

- має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб.

 

ІІІ. Організація роботи виконкому

 

1. Основною формою роботи виконкому є його засідання. Засідання виконкому скликається сільським головою, і є правомочними, якщо в них беруть участь більше половини від загального складу виконкому. Засідання виконкому відбувається щомісячно, як правило в третю середу місяця.

 

2. Процедурні питання роботи виконкому регулюються по можливості і аналогічно подібним питанням, встановленим Регламентом сільської ради для ради. Засідання виконкому протоколюються за аналогією ведення протоколу засідання ради.

 

3. Депутати сільської ради, працівники апарату виконкому мають право брати участь у засіданнях виконкому з дорадчим голосом.

 

4. Сільський голова як керівник виконкому :

- організовує в межах, визначених Законом , роботу виконкому та здійснює керівництво апаратом виконкому;

- підписує рішення виконкому та забезпечує їх виконання;

- представляє виконком у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об”єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;

- звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують повноваження виконкому;

- укладає від імені виконкому договори відповідно до законодавства.

 

5. Заступник сільського голови відповідно до визначеного виконкомом розподілу обов’язків відповідає за організацію певної ділянки роботи виконкому.

 

         6. Працівники апарату виконкому :

- забезпечують своєчасне і якісне виконання завдань відповідно до розподілу функціональних обов’язків, несуть за це відповідальність у порядку, передбаченому законом;

- виконують окремі завдання і доручення виконкому, сільського голови;

- мають право вносити на розгляд виконкому і сільського голови пропозиції з питань, що стосуються їх роботи.

На працівників апарату виконкому поширюються законодавство України про працю. Вони зобов’язані виконувати Правила внутрішнього трудового  розпорядку, інструкції по роботі з документами, підвищувати професійний рівень і ділову кваліфікацію.

 

IV. Рішення виконкому

 

1. Виконком в межах своїх повноважень приймає рішення. Рішення виконкому приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконкому і підписується сільським головою.

 

2. У разі незгоди сільського голови з рішенням виконкому, він може зупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд ради.

 

3. Рішення виконкому з питань, віднесених Законом до власної компетенції виконавчих органів ради, можуть бути скасовані радою.

 

4. Рішення виконкому доводяться до відома населення.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                     В.М. Панич       

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви стерилізацію бездомних тварин (собак) у Коблево?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь