Коблівська сільська об'єднана територіальна громада

Дата: 19.05.2019 22:40

#EcoFestKoblevo2019#   https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=5cef8afc0f&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1633960324356431638&th=16acfe420658df16&view=att&disp=safe&realattid=16acfe3d019dbeef7f1

15-16 червня 2019 року в с. Коблеве (Миколаївська область) пройде неймовірно яскравий та насичений ІІ-й щорічний фестиваль «ЕСO-FEST KOBLEVO» з нагоди святкування 231-ої річниці села .

В ПРОГРАМІ:

15 червня - спортивні змагання (міні футбол, настільний теніс, шахи, шашки).

Локація: Коблівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (спортмайданчик).

16 червня - концертно-розважальна програма за участю аматорських та професійних вокальних, хореографічних колективів, козацькі розваги та куліш, демонстрація народних ремесел, ковальське мистецтво, різнобарвні арт-об’єкти, тантамарески, Нandmade-ярмарок, вело- та мото- пробіг, черговий етап чемпіонату України з кайтбордінгу, конкурс  із приготування рибної юшки «Рибна смакота», дегустація Чорноморських устриць, водні прогулянки на катамаранах та скутерах, фаєр-шоу.

Протягом всього дня Вас радісно зустрічатиме Еко-містечко з ярмаркою, ігровою галявиною для малечі (атракціони, аніматори, солодощі), майданчиком з майстер-класами, стрілецьким двориком, багатьма тематичними фотозонами та різноманітним фудкортом.

Зірковий гість: переможець «Х-FACTOR» Віктор Романченко.

І на завершення запальна дискотека????????????

Локація: узбережжя Тилігульського лиману в с. Коблеве.

«ЕСO-FEST KOBLEVO» - фестиваль, спрямований на відродження традицій та народних свят північного Причорномор'я, збереження стародавньої народної культури, популяризацію сімейного дозвілля на свіжому повітрі, еко-відпочинку на узбережжі заповідної зони – Ландшафтного парку «Тилігульський».

ОРГАНІЗАТОРИ:

Коблівська сільська рада

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ»

КЗ «Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості»

Контакти організаторів:

Тел.: (098) 32-10-539, (093)64-67-789, (05153)9-61-31.

Інформаційна підтримка:

www.koblivska-gromada.gov.ua