Коблівська об'єднана територіальна громада

Дані про надходження звернень на Гарячі лінії відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільскої ради

Дата: 19.09.2019 14:16

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №835 від 21.10.2015 року зі змінами та на виконання вимог розпорядження сільського голови №172 від 16 вересня 2019 року «Про визначення відповідальних осіб за оприлюднення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у форі відкритих даних» та з метою реалізації політики  відкритих даних, повідомляємо, що за 2019 рік до відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради не надходило жодного звернення через гарячі лінії, аварійно-диспетчерські служби, телефонні центри тощо.

Нагадуємо актуальний робочий номер телефону: (05153)9-61-31, електронна пошта: koblevorada@ukr.net з поміткою «Для відділу економ. розвитку» та маєте можливість задати питання посадовцю завдяки функціоналу «Кабінет посадової особи» на офіційному сайті: https://koblivska-gromada.gov.ua.

Ми завжди відкриті до спілкування та чекаємо на Ваші пропозиції, ідеї, зауваження та ін.

З повагою до Вас, начальник відділу економічного

розвитку та інвестицій                                                                                  Соловйова Наталія