Про Комунальний заклад “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості” Коблівської сільської ради

Дата: 09.10.2019 17:18

КЗ “КЦДтаРО” Коблівської сільської ради Березанського району, Миколаївської області — є опорним комунальним закладом клубного типу, засновник якого -  коблівська сільська рада. До Єдиного державного реєстру юридичних , фізичних осіб-підприємців та громадських формувань був внесений 26 квітня 2018 року. Згідно статуту, що затверджений рішенням XXXI сесії 8 скликання Коблівської сільської ради № 50 від 7.11.2018 року, КЗ “КЦДтаРО”  є неприбутковою бюджетною організацією, підпорядкований Коблівській сільській раді та Управлінню культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Пріорітетні напрями роботи КЗ «КЦДтаРО”:

-збереження і розвиток української культури, а також культур інших національних груп, що проживають на території Коблівської сільської ради;

-популяризація культурної спадщини, як національної культури;

-організація культурного дозвілля громадян.