Коблівська об'єднана територіальна громада

Екологічна просвіта закладів загальної середньої та позашкільної освіти (агітбригад) Коблівської сільської ради

Дата: 23.10.2019 09:29

22 жовтня 2019 року на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся І етап конкурсу екологічної просвіти закладів загальної середньої  та позашкільної освіти (агітбригад) Коблівської сільської ради. Прийняли участь агітбригади "Зелена хвиля" Коблівського ЗЗСО, "Рибаківці" Рибаківського ЗЗСО та "Природозахисники" Українського ЗЗСО.

За результатами виступів та оцінювання членів журі, І місце здобула  агітбригада Українського ЗЗСО "Природозахисники", ІІ місце - "Зелена хвиля" Коблівського ЗЗСО, ІІІ місце -"Рибаківці" Рибаківського ЗЗСО. Вітаємо з перемогою та бажаємо і в подальшому приймати участь у конкурсах.

Відділ освіти, молоді та спорту та Центр позашкільної освіти Коблівської сільської ради.