Коблівська об'єднана територіальна громада

ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат, учнів ЗЗСО Коблівської ОТГ (Шкільна волейбольна ліга України)

Дата: 11.02.2020 12:29

Відповідно до листа Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 17.01.2020 року №13, з метою формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, 5 та 10 лютого на базі Українського та Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради проведено ІІ етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат старшої та середньої вікових груп, учнів ЗЗСО Коблівської ОТГ (Шкільна волейбольна  ліга України) 2016-2020 рр.

Усього у змаганнях взяли участь 87 спортсменів 12 команд з закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради. З привітальним словом до учасників звернувся головний суддя даних змагань Чудін Г.Г., який провів інструктаж з техніки безпеки, нагадав правила гри та націлив учасників на перемогу.

Незважаючи на холодне приміщення, поєдинки були жаркими і проходили у запеклій, безкомпромісній боротьбі. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди завзято змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші команди волейболістів.

У підсумку першу сходинку посіли волейболісти Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце здобула команда Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце – Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. Почесну подяку отримали учасники Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Спорт — важлива частина життя нашої громади. Ми завжди радо беремо участь у змаганнях різного рівня. Як бачите, наша молодь вправні у спорті, спритні, згуртовані та отримати здоровий заряд емоцій.

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.