Коблівська об'єднана територіальна громада

Конкурс "Вчитель року 2020"

Дата: 11.02.2020 14:50

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед здобувачами освіти різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага здобувачів освіти. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Так, за найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» 18 листопада на базі Коблівського закладу загальної середньої освіти відбувся І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», який відображав контекст прийнятої Концепції Нової української школи, а також розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога.

Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки  в І (зональному) турі конкурсу в номінації «Зарубіжна література» представляли:

• Бессонова Мар’яна Володимирівна – учитель Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ст. Коблівської сільської ради;
  • Дротенко Тамара Михайлівна – учитель Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ст., Коблівської сільської ради;
  • Чоботар Любов Володимирівна – учитель Українського ЗЗСО І – ІІІ ст., Коблівської сільської ради;
  • Яворська Ольга Миколаївна – учитель Острівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Куцурубської сільської ради.

У ході зонального туру всеукраїнського конкурсу педагоги щедро ділилися із колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрували нові педагогічні ідеї, які дозволяють їм знайти свою педагогічну стежку до душі й серця кожної дитини, показали творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей.

Даний конкурс для вчителів став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, відкрив багато нових граней його педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

За підсумками набраних балів, відповідно до протоколів заcідання та згідно рішення журі, переможцем І (зонального) туру конкурсу «Учитель року – 2020» стала вчителька зарубіжної літератури Рибаківського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Дротенко Тамара Михайлівна.

Два ІІ місця посіли – вчительки Коблівського та Українського ЗЗСО І – ІІІ ступенів: Бессонова Мар’яна Володимирівна і Чоботар Любов Володимирівна.

Вчителька Острівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Куцурубської сільської ради ОТГ Яворська Ольга Миколаївна посіла ІІІ місце.

Але ж переможених не було, бо участь у конкурсі – це вже особисте досягнення кожного, свідчення вчительської неординарності та високого рівня фахової підготовки.

З рук начальника відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради Оксани Олефіренко учасники конкурсу отримали дипломи та невеличкі подарунки.

І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» переконав у тому, що вчитель наставник та порадник. Щасливі наші діти, яким випало мати у житті таких учителів, що здатні визначити долю своїх вихованців, навчити їх мислити і говорити; учителів, що вміло керують дитиною у її поступі до знань, до людяності, керують, а не оберігають від життя.

Минуть роки, десятиліття. Невпізнаним стане життя, зникне багато сьогоднішніх професій, але поки існуватиме людство, збережеться на землі високе звання – Учитель.

Щиро вдячні нашим рішучим та сміливим конкурсантам, членам журі за участь у зональному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Вдячні за тепло душі та гостинність колективу Коблівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів у день проведення конкурсних випробувань.

Бажаємо всім учасникам конкурсу, всім, хто був причетний  до його підготовки та проведення щастя і задоволення від життя, віри в успіх. Зичимо здоров’я, творчого натхнення, професійних здобутків, нехай доля щедро обдаровує Вас.