Коблівська об'єднана територіальна громада

ІІ етап учнівських олімпіад із базових предметів

Дата: 05.01.2020 15:53

24 листопада 2019 року відбувся ІІ етап учнівських олімпіад із базових предметів. 9 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Коблівської сільської ради взяли участь у змаганнях. І ось наші результати.

І місце посів Іванов Максим  – учень 8 класу Коблівського  ЗЗСО І- ІІІ ст.  (учитель Сажнєва Євгенія Борисівна).

ІІ місце – Ліщук Юрій -  учень 9 класу Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ст.   . (учитель Горбуров Микола Леонідович).

ІІІ місце -  Дротенко Вероніка – учениця 10 класу Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ст. (учитель Горбуров Микола Леонідович) та Муштренко Дмитро – учень 11 класу Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (учитель Сажнєва Євгенія Борисівна).

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради вітає переможців та їх наставників з результатами та бажаємо успіхів, творчого натхнення, нових перемог!