Коблівська об'єднана територіальна громада

Знай і люби свій край! І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Дата: 12.03.2020 18:20

З метою патріотичного та художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиції національної культурної спадщини, пошуку та підтримки талановитих дітей, розвитку їх обдарувань у напрямках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних ремесел, 12 березня 2020 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради  відбувся І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у трьох вікових категоріях.

На розгляд журі представлено 15 робіт.

Переможцем у І віковій категорії визнано Новала Василя з поробкою «Чарівний велосипед», ІІ місце посів Трачук Ярослав з виробом з бісеру «Пасхальне яєчко», вихованці гуртка «Умілі рученята», керівник Царук В.В., учні Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. ІІІ місце у І віковій категорії отримав Балан Андрій з виробом «Родинне дерево», учень Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник Журба І.М.).

• У ІІ віковій категорії фортуна посміхнулася учениці Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Карпінець Анастасії, яка представила роботу «Рідний край» (керівник Вавілова С.П.).
  • Кравчук Анастасія та Шукало Маргарита, учениці Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з роботою «Квіти України» посіли ІІ  місце у ІІ віковій категорії (керівник Радіонова О.А.).

У ІІІ віковій категорії переможцем стала учениця Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лисаковська Вікторія з роботою «Будинок-серветка» ( керівник Радіонова О.А.). Чмельова Любов, учениця Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  з вишивкою бісером «Хор ангелочків»  посіла ІІ місце у ІІІ віковій категорії (керівник Радіонова О.А.).

ІІІ місце у ІІІ віковій категорії зайняла учениця Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ботезату Наталя з вишивкою бісером «Ангел з тюльпаном» ( керівник Федорович С.І.).

Фото робіт  переможців І етапу конкурсу будуть направлені до обласного Будинку художньої творчості для участі у ІІ відбірковому (заочному) етапі.

Вітаємо усіх талановитих дітей Коблівської сільської ради та їх керівників з перемогою!