A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Визначення кандидата для заміщення вакантної посади директора Новофедорівського ЗДО «Сонечко» Коблівської сільської ради

Дата: 12.03.2020 18:39
Кількість переглядів: 486

03 березня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення кандидата для заміщення вакантної посади директора Новофедорівського ЗДО «Сонечко» Коблівської сільської ради.

Згідно рішення виконавчого комітету Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 15.01.2020 року №9 «Про оголошення конкурсного відбору  щодо призначення на посаду директора Новофедорівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» та затвердження складу конкурсної комісії» оголошено про початок конкурcного відбору, оприлюднення якого відбулося у газеті «Березань» від 01.02. 2020 року.

На підставі «Положення про конкурсний відбір на директора закладу дошкільної освіти Коблівської сільської ради, Березанського району», затвердженого рішенням сесії сільської ради від 15.11.2019 року №14 складом конкурсної комісії було розглянуто перелік документів, поданих одним претендентом, а саме ІВАНОВОЮ ЛЕСЕЮ ПЕТРІВНОЮ, для участі у конкурсному відборі, зокрема, концепцію розвитку ЗДО на 3 роки, яка містить:

  • пропозицію щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, освітнього процесу в закладі тощо.

За підсумками голосування, конкурсна комісія пропонує засновнику надати розпорядження на призначення ІВАНОВОЇ ЛЕСІ ПЕТРІВНИ на посаду директора Новофедорівського закладу дошкільної освіти та укласти контракт терміном до 3-х років з 20.03.2020 року.

Методист: Корсікова О.П.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора