Коблівська об'єднана територіальна громада

ПРИПИСИ Про усунення порушень шляхом демонтажу об'єкта зовнішньої реклами

Дата: 10.03.2020 14:15

Відділ комунальної власності та земельних відносин Коблівської сільської ради. Приписи Про усунення порушень шляхом демонтажу об'єкта зовнішньої реклами.

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРИПИС

Про усунення порушень шляхом демонтажу об'єкта зовнішньої реклами

Відділом комунальної власності та земельних відносин Коблівської сільської ради (далі-Відділ) відповідно до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», ЗУ «Про рекламу», Постанови КМУ «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29 грудня 2003 р. № 2067, Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Коблівської сільської ради затвердженого рішенням №  45 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Коблівської сільської ради» Виконавчого комітету від 16 травня 2019 року (далі-Порядок),

видано цей припис про те, що за результатами здійснених заходів самоврядного контролю встановлено: самовільне встановлення об'єкта зовнішньої реклами - білборда (далі-об'єкт) на земельній ділянці комунальної власності за адресою:________________________________________________, без документа, що посвідчує право власності або користування такою земельною ділянкою та/або без отримання документа який відповідно до вимог чинного законодавства, рішень Коблівської сільської ради її Виконавчого комітету, що є порушенням вимог п. 4.1. Положення, п. 5 ч. 1 ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п. 3 «Типових правил
розміщення зовнішньої реклами» постанови Кабінету Міністрів України.

Відповідно до п. 9 Положення та з метою усунення виявлених порушень ВИМАГАЄМО:

Добровільно, у п'ятиденний строк усунути вказане порушення шляхом демонтажу об'єкта за адресою:____________________________________________________, з обов'язковим відновленням благоустрою території села Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

Одночасно повідомляємо Вас про розміщення цього припису на офіційному сайті Коблівської сільської ради за адресою в мережі Інтернет: https://koblivska-gromada.gov.ua/.

Про результати розгляду припису не пізніше _____________необхідно повідомити Відділ за адресою: вул. Одеська, 4, с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

Відповідно до п. 9.1.4. п. 9.1.7.  Положення припис складено у 2 примірниках, один залишається у Відділі, інший- видається власнику або особі, яка встановила об'єкт. У разі відмови від отримання припису, особа яка складає відповідний припис, робить про це відповідний запис.

Відповідно до а), з) п. 9.2.1. Порядку, у разі якщо власника або особу, яка здійснила встановлення об'єкта від якого звільняється територія села Коблеве, не встановлено або особа ухиляється від вручення припису, або така особа відсутня на місці розташування об'єкта, припис кріпиться на самовільно(незаконно) встановленому об'єкті, або в інший спосіб, що залежить від умов місцевості, з фотофіксацією факту його прикріплення, а також публікується на офіційному сайті Коблівської сільської ради.

У випадку не виконання вимог припису у встановлений строк, самовільно (незаконно) встановлений об'єкт за вказаною адресою згідно з п. 9.2.2., п. 9.2.3. Порядку буде демонтовано на підставі рішення Виконавчого комітету Коблівської сільської ради.

Відповідно до п. 9.3.9. Положення у разі демонтажу об'єкта особи, які здійснюють демонтаж не несуть відповідальності за його технічний стан та можливість його використання за цільовим призначенням після демонтажу, а також за стан майна, що знаходиться в середині об'єкта.

Начальник відділу комунальної власності та земельних відносин С. ЛОЗУН