Коблівська об'єднана територіальна громада

Використаня електронної системи зарахування дітей до першого класу. Управління освітою

Дата: 02.04.2020 10:05

Відповідно до листа ТОВ "Нові знання" від 18.03.2020р. №28 Щодо використання електронної системи зарахування дітей до першого класу "school.isuo.org", відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради доводить до відома:

в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної середньої освіти» була розроблена і підготовлена для використання електронна система зарахування дітей до першого класу «school.іsuo.org».

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів.

Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.

У закладах освіти можуть зазначити: інформацію про заклад освіти, спроможність, мову навчання, завантажити установчі документи та інформацію про територію обслуговування, за необхідністю вказати додаткову інформацію, яку зможуть бачити всі користувачі.

Відповідальні особи в закладах освіти зможуть бачити всі подані заяви у розрізі першочергових та позачергових, затверджувати перевірені і відхиляти невідповідні.

Також є змога формувати в автоматичному режимі накази про зарахування. Система «school.isuo.org» є безкоштовною для всіх користувачів.

Для осучаснення шкільної освіти та вирішення актуальних питань у ваших освітніх закладах, пропонуємо розглянути систему «school.isuo.org» для можливого її використання.

ТОВ «НОВІ ЗНАННЯ» була розроблена і підготовлена для використання соціальна система освіти України "NZ.UА".

Система дозволяє вести електронні журнали, щоденники, спілкуватись та обмінюватись інформацією між усіма учасниками освітнього процесу (учні, батьки, вчителі адміністрація закладів освіти) в режимі он-лайн.

Завантажте: Коротка презентація NZ.UA .pdf

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

• (067)-574-20-94
  • (095)-792-72-92

або за ел. поштою РR@NZ.UA

Начальник відділу освіти, молоді та спорту
Коблівської сільської ради Оксана ОЛЕФІРЕНКО.