Коблівська об'єднана територіальна громада

Запитання та матеріали для підготовки до конкурсу "Колосок Весняний 2020"

Дата: 13.04.2020 10:17

Шановні батьки! Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради інформує Вас, що Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "КОЛОСОК - весна 2020", який мав відбутися 16 квітня 2020, буде проведено по завершенні карантину. Про дату проведення оргкомітет конкурсу повідомить пізніше.

Разом з тим, у зв’язку із введенням карантину в Україні та організацією освітнього процесу в режимі онлайн, оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» пропонує проведення конкурсу «Колосок онлайн» 25 квітня 2020 року з 13.00 до 15.00.

Зареєструватися на конкурс можуть усі бажаючі школярі. Участь у конкурсі «Колосок онлайн» безкоштовна. Учасники отримають електронні сертифікати і призи - електронні передплати газети «КОЛОСОЧОК» або журналу «КОЛОСОК».

Просимо Вас повідомити ваших дітей про безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся - конкурс Колосок онлайн» та можливість реєстрації у конкурсі онлайн.

Через цей додаток ваші дітки отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються про свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання.

Завантажити додаток на мобільний телефон можна у програмі PlayMarket за пошуковими запитами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс» або одразу за цим посиланням.

Посилання: Офіційний сайт конкурсу

Бажаємо успіху в інтелектуальних змаганнях!