Коблівська об'єднана територіальна громада

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Виноградне

Дата: 14.04.2020 02:40

Коблівською сільською радою були проведені консультації з Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством енергетики та охорони довкілля.

До відповідних органів було подано проект документу державного планування села Виноградне, звіт про стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення цих документів. В даний період органами було надано в письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

За результатами обговорення була підготовлена довідка про консультації, в якій підсумовуються отримані зауваження і пропозиції.

Документ у редакції..