Коблівська об'єднана територіальна громада

До відома пільговиків, які отримують кошти в грошовій безготівковій формі

Дата: 26.05.2020 11:18

Шановні пільговики! Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради інформує про наступне:

Згідно Постанови №373 від 17.04.2019 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якщо пільговик отримує кошти у грошовій безготівковій формі (тобто не подавав заяву на монетизацію пільг та не отримує кошти готівкою на рахунок банку) за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів (якщо такі наявні) перераховуються з рахунка для виплат пільг на рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунку в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ «Ощадбанк». Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють облікуватись АТ «Ощадбанк», за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

На офіційному сайті Мінсоцполітикі є додаткова інформація у форматі «питання-відповіді».