Коблівська об'єднана територіальна громада

Молодіжні ради – пріоритетна складова у розвитку громад

Дата: 03.06.2020 16:30

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» (далі молодіжні ради), Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради, для формування складу молодіжної ради, утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства громади.

Молодіжна політика сьогодні у пріоритеті, а молодіжні ради – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей та залучити її активну та свідому частину до вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері.

Молодіжний консультативно-дорадчий орган утворюється при органах місцевого самоврядування, складається із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях, консолідації молодіжного руху на території.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років. До відповідної команди зможуть долучитися представники учнівського та студентського самоврядування, ті хто закінчив навчання або працює, всі ті, хто має бажання, час  і змогу брати участь в молодіжних проєктах, ділитися ідеями та втілювати зміни на краще на території своєї громади.

Пропозиції щодо членів відповідної ініціативної групи приймаються до 20.06.2020 за адресою: 57453, вул. Одеська, 4, с. Коблеве (приміщення Відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради), а також на електронну адресу: osvita.koblevo@ukr.net

Консультації за телефоном: 066 053 66 16 (методист з питань молоді та спорту Пугачова Яна Юріївна).