Випускників шкіл звільнили від підсумкової атестації у 2020 році, але не скасували ЗНО

Дата: 19.06.2020 13:42

Верховною Радою ухвалено законопроект № 3669, який звільняє випускників шкіл від проходження державної підсумкової атестації через пандемію коронавірусу, але не звільняє від Зовнішнього незалежного оцінювання тих, хто вступатиме в українські виші.

Законопроєкт не скасовує ЗНО. Він робить добровільною здачу ДПА у формі ЗНО. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом. -  т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, засідання Кабміну 17 червня 2020 р.

Водночас, випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом", – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Подальші рекомендації, щодо організації та проведення ЗНО очікуйте найближчим часом.