Звітування директора Рибаківського закладу дошкільної освіти «Перлинка» Омельчук Ольги Анатоліївни

Дата: 13.07.2020 19:08

ОГОЛОШЕННЯ. Відповідно до Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на епідемічну ситуацію в країні, наказу відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради від 21.05.2020 року № 114 «Про проведення звітування керівників закладів освіти у 2020 році», з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти 20.07.2020 року відбудеться звітування директора Рибаківського закладу дошкільної освіти «Перлинка» Омельчук Ольги Анатоліївни перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та громадськістю за результатами роботи у 2019/2020 н. р.