Коблівська об'єднана територіальна громада

Вручення золотої медалі та свідоцтва про повну загальну середню освіту випускниці Рибаківського закладу загальної середньої освіти

Дата: 28.07.2020 11:49

Свідоцтво про повну загальну середню освіту - це перший державний документ, а медаль - це визначення особливих успіхів у навчанні. Надзвичайно складно вчитися на "відмінно".

З кожним роком отримувати медалі стає все важче. Ми пишаємося тим, що випускники закладів освіти Коблівської сільської ради успішно опановують знання, добре навчались і мають такі гарні результати.

27 липня 2020 року під час проведення LIV сесії 8 скликання відбувся важливий і довгоочікуваний захід. Цього дня почесну нагороду за свої здобуті знання та наполегливість - єдину серед випускників закладів освіти Коблівської сільської ради золоту медаль отримала Артеменко Анастасія.

Відмінниця навчання була довгий час президентом у шкільному парламенті, неодноразово брала участь у олімпіадах з хімії та біології, стала переможцем ІІ етапу.

В 2020 році Анастасія захистила науково-дослідницьку роботу при Малій академії наук (Миколаївське територіальне відділення МАН – ІІІ призове місце). «Вона універсальна людина, адже не тільки вчиться на відмінно, а й будь-яке доручення виконує сумлінно й завзято», - діляться вчителі. Має активну життєву позицію. До виконання доручень ставиться сумлінно, брала активну участь у всіх суспільних справах, у громадському житті закладу, є незмінною учасницею шкільної художньої самодіяльності. Весела, товариська, стримана, самостійна, врівноважена. Реально оцінює свої можливості, вибираючи завдання й справи під силу.

В подальшому житті привітна Анастасія мріяла бути вчителем, як рідна матуся, але час змінює бажання, і вибір став на професії лікаря.

Привітання й напутні слова на подальше самостійне життя на адресу випускниці цього дня звучали від представників Коблівської сільської ради – секретаря Талохи Світлани Аркадіївни та начальника відділу освіти, молоді та спорту – Олефіренко Оксани Юріївни.

Не забули привітати і батьків Анастасії: Людмилу Миколаївну та Олександра Олександровича, за недоспані ночі, розуміння та підтримку, й бескрайню любов. Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, оптимізму, здоров'я, процвітання і більше людського тепла.

Цей урочистий день для випускниці Артеменко Анастасії видався першою сходинкою в самостійне життя. Нехай її доля стелиться щедрим українським рушником, прикрашеним добром та здоров’ям, слугує оберегом від зла. А поряд невпинно крокують материнська мудрість, наснага, доброта та щирість.

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьми з собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть тобі віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей твого щасливого майбутнього життя.

Представники Коблівської громади, відділу освіти, молоді та спорту, педагоги закладів освіти дякують батькам і вчителям Рибаківського ЗЗСО I-III ступенів за навчання та виховання Анастасії.

наталя
2020-07-28 14:16:18