Коблівська об'єднана територіальна громада

Отримання засобів індивідуального захисту

Дата: 05.08.2020 14:46

У рамках соціального проєкту «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19», який реалізується Міністерством соціальної політики України спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Миколаївська область отримала засоби індивідуального захисту (маски, дезінфекційні засоби, бахіли, рукавички). Миколаївським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено розподіл засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) серед установ, закладів, структурних підрозділів виконавчих комітетів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради згідно розподілу також отримав ЗІЗ для кожного соціального працівника.