Коблівська об'єднана територіальна громада

У Коблівській ОТГ з’явились інтерактивні бюджети шкіл для підвищення якості освіти

Дата: 14.08.2020 10:04

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна розробив для мешканців Коблівській об’єднаної територіальної громади інтерактивний інструмент бюджету шкіл.

Це стало можливим завдяки проекту Global Communities “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті” щодо підвищення прозорості бюджетних фінансів в сфері освіти та медицини.

Відтепер мешканці громади можуть дізнатися про обсяги коштів, які виділяються на кожну школу та отримати візуалізовану детальну інформацію про напрямки видатків. Наприклад, дізнатися суму витрат на зарплату працівникам школи, комунальні послуги та енергоносії, продукти харчування, закупівлю комп’ютерного обладнання тощо.

Батьки можуть порівняти показники своєї школи (кількість учнів, кількість учителів, загальні видатки, видатки на одного учня) із іншими закладами ОТГ, регіону та України в цілому.

Також користувачі інтерактивного бюджету школи можуть прямо на сайті ставити запитання, вести обговорення та робити свої пропозиції щодо розподілу коштів на розвиток школи.

Перелік інтерактивних бюджетів шкіл Коблівській ОТГ: