Коблівська об'єднана територіальна громада

Співпраця Міністерства соціальної політики України з Міністерством освіти та науки України

Дата: 18.08.2020 15:07

Міністерство соціальної політики України реалізує спільно із Міністерством освіти та науки України заходи щодо запровадження інформаційної взаємодії в частині електронного обміну інформацією та даними, що міститься у відомчих електронних реєстрах,  для спрощення процедури отримання соціальних послуг та виплат, зокрема для осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах.

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій БУШКОВ під час онлайн-конференції із представниками МОН щодо впровадження електронної інформаційної взаємодії між відомствами.

Так, питання запровадження електронної взаємодії між Міністерством соціальної політики України та Міністерством освіти і науки України єактуальнимдля надання наступних послуг:

- оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- виплата соціальної стипендії студентам;

- отримання виплати допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами;

- призначення допомоги на дітей одиноким матерям;

- видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї;

- призначення надбавки на непрацездатних членів сім’ї;

- призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю;

- призначення надбавки на догляд за дитиною з інвалідністю одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які не працюють, не навчаються.

Нагадаємо, наразі Міністерством соціальної політики ведеться робота щодо впровадження заходів  із модернізації, спрощення та цифровізації процесів, зокрема:

-   з надання соціальних послуг, призначення та виплати соціальних допомог, компенсацій і субсидій населенню;

-   запровадження уніфікованих підходів до питань обслуговування громадян;

-  підвищення якості надання соціальних послуг у соціальній сфері.