Коблівська об'єднана територіальна громада

Перемога Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. на Всеукраїнському конкурсі

Дата: 21.08.2020 14:41

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради вітає Український заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  з перемогою.

Адже, згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10.08.2020 року №1032 стали відомі результати Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах освіти України у номінації – кращі сільські заклади загальної середньої освіти, де саме І місце посів Український ЗЗСО І-ІІІ ступенів, с. Українка Березанського району Миколаївської області.

Велика вдячність висловлюється директору – Бараболі Юрію Васильовичу, вчителю фізичної культури – Бараболі Віктору Васильовичу та всім працівникам закладу, які працювали на такий чудовий результат.

Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, талановитих, наполегливих учнів, успіхів у вашій роботі. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для великих звершень та майбутніх перемог! Ми пишаємося Вашими досягненнями!