Освіта Миколаївщини в цифрах та фактах. Інфографіка 2020 від Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Дата: 27.08.2020 14:20

Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Інфографіка 2020. Для того, щоб знати ще більше.

Дивіться цікаву інфографіку нижче або завантажте .pdf файл за посиланням. Поширюйте цифри та факти стосовно стану нашої освіти у соціальних мережах.

Посилання: завантажте .pdf файл (інфографіка 2020, освіта Миколаївщини)

Дізнайтеся про:

• дошікльну освіту
  • загальну середню освіту
  • професійну освіту (професійно-технічну освіту)
  • вищу та фахову передвищу освіту
  • позашкільну освіту
  • інклюзивне навчання
  • кадрове забезпечення освіти Миколаївщини
  • підвищення кваліфікації педагогічних і керіних кадрів
  • забезпечення освіти
  • пріоритети розвитку освіти та інше цікаве.

ІНФОГРАФІКА - це графічне візуальне подання інформації, даних або знань, призначених для швидкого та чіткого відображення комплексної інформації - Вікіпедія.

Цікаві факти та цифри у легкому графічному поданні інформації.

Інфографіка про стан загальної середньої освіти Миколаївщини. Дізнайтеся ще більше. Тільки перевірена інформація.

Ви побачили майже все про стан освіти у Миколаївській області. Оновлені дані. За посиланням завантажте собі всю цю цікаву інфографіку та поширюйте її серед друзів - посиляння на .pdf файл.