Коблівська об'єднана територіальна громада

Вітаємо переможців олімпіад!

Дата: 26.08.2020 13:46

25 серпня 2020 року у приміщенні Коблівської сільської ради  відбувся щорічний захід вшанування переможців, свято її величності науки,  свято таланту, на якому було відзначено дітей громади та їх наставників – вчителів, які гідно представили нашу громаду на обласному етапі предметних олімпіад та інтелектуальних  конкурсах.  Захід проходив за підтримки та сприяння голови сільської ради Панича Володимира Михайловича, представників громадської організації «Спільнота підприємців КОБЛЕВО» Боз Олега Костянтиновича, Осипенко Олексія Вікторовича, Щербини Вадима Івановича.

Вітаючи номінантів свята і присутніх гостей, Володимир Михайлович подякував самовідданим освітянам за їх нелегку працю, за  плекання юних обдарувань, зазначив про особисту підтримку  та підтримку Коблівською сільською радою ініціатив, спрямованих на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління. Вручення подарунків, стипендій,

подяк обдарованим учням і вчителям передбачено цільовою соціальною Програмою «Обдаровані діти» на 2018-2022 роки.

Нам є ким пишатися, завдяки потужному потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді.  Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, громади, області,  України, її світовий авторитет. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно.

Цінними подарунками були нагороджені юні обдарування, переможниці конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика:

Ганган Ірина – учениця 3 класу Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів  Чернухіна Кароліна- учениця 5 класу Рибаківського ЗЗСО І- ІІІ ступенів

На порозі дорослого життя стоять сьогодні наші випускники. Через кілька місяців вони вже будуть студентами, а про шкільне життя залишаться теплі спогади. Будемо пам’ятати випускників і ми, особливо тих, хто прославив нашу школу.

Куліш Марія – випускниця Коблівського ЗЗСО  І – ІІІ ступенів, яка посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Карачебан Андрій – учень 11 класу Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІ місце).

Іванов Максим  - учень 9 класу Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів посів ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Колісніченко Руслана – учениця 9 класу Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Москаленко Орина -  учениця 9 класу Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя, мудрим, добрим, рідним вчителям складаємо подяку і шану, бо ви ведете своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаєтесь для дітей вічним взірцем.

На олімпіадах, конкурсах вся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про учителів згадуємо менше, хоча кого, як не їх слід вважати співавторами успіху? Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів.

Подарунки отримали вчителі-наставники:

Артеменко Людмила Миколаївна – вчитель хімії та біології Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів

Сажнєва Євгенія Борисівна – вчитель фізики Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ст.

Химич Світлана Сергіївна – вчитель хімії Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ст.

Дротенко Галина Володимирівна – вчитель географії Рибаківського ЗЗСО

Подимова Людмила Леонтіївна – вчитель початкових класів Коблівського ЗЗСО

Малюта Людмила Степанівна -  вчитель української мови Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів

Панич Наталя Дмитрівна – вчитель географії Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів.

Діти – наше майбутнє, у житті яких батьки відіграють головну роль, адже сім’я – перший осередок виховання людяності, національної свідомості, патріотизму. У родинному колі будуються взаємовідносини між батьками, рідними та друзями,  прищеплюються основні норми поведінки, естетичні смаки, любов до своєї родини, повага до рідної мови, звичаїв, традицій.

Подяки батькам вручила  секретар сільської ради Талоха Світлана Аркадіївна

Ганган Ігорю Андрійовичу

Ганган Євгенії Юріївні

Івановій Світлані Валентинівні

Іванову Руслану Анатолійовичу

Колісніченко Ользі Михайлівні

Колісніченко Геннадію Анатолійовичу

Куліш Тетяні Володимирівні

Кулішу Геннадію Анатолійовичу

Москаленко Сергію Феофановичу

Москаленко Ірині Валеріївні

Карачебану Михайлу Семеновичу

Карачебан Олександрі Федорівні

Чернухіну Олександру Миколайовичу

Чернухіній Наталії Василівні

Подяки відділу освіти, молоді та спорту спонсори заходу отримали від в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Іллі Анатолійовича Мангула.

Шановні Олег Костянтинович, Олексій Вікторович, Вадим Іванович!  Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради