Коблівська об'єднана територіальна громада

Увага! Установчі збори "Щодо створення молодіжної ради Коблівської ОТГ"

Дата: 31.08.2020 16:02

Шановні громадяни Коблівської ОТГ!

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ запрошує  молодь віком від 14 до 35 років та всіх бажаючих, активних людей громади долучитися до створення Молодіжної ради

Де і коли:

Установчі збори  відбудуться 04.09.2020 року о 10:00 годині в залі засідань Коблівської сільської ради (другий поверх)

Будемо раді Вашим ідеям, пропозиціям та побажанням.

Чекаємо на зустріч з вами!

Порядок денний:

• Прийняття рішення про обрання головуючого, заступника голови, секретаря, лічильної комісії установчих зборів.
  • Про визначення складу Молодіжної ради при Коблівській ОТГ.
  • Про затвердження положення про молодіжну раду.Визначення дати, часу та місця проведення першого засідання Молодіжної ради при Коблівській ОТГ.

При собі мати паспорт громдянина України.

Надаємо коротку інформацію про Молодіжну раду для ознайомлення!

Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Основними завданнями Молодіжної ради є:

• розробка рекомендацій, пропозицій та консультування виконавчих органів Коблівської сільської ради щодо реалізації молодіжної політики у Коблівській об’єднаній територіальній громаді
  • залучення молоді до місцевого самоврядування та створення системи молодіжного самоврядування в громаді для збалансування та найбільш ефективного виконання державної молодіжної політики
  • залучення молоді до участі у всіх сферах розвитку громади, у тому числі у громадському житті
  • активна співпраця з молоддю щодо благоустрою громади та популяризації здорового та безпечного способу життя
  • поширення серед молоді волонтерського руху, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді Коблівської об’єднаної територіальної громади
  • вивчення, систематичний аналіз і прогнозування будь-яких соціальних процесів у молодіжному середовищівизначення та обґрунтування пріоритетних напрямів молодіжної політики, зміцнення правових та матеріальних гарантій молоді
  • здійснення моніторингу діяльності формальних та неформальних громадських молодіжних організацій та об’єднань, органів студентського та учнівського самоврядування громади
  • вивчення та узагальнення стану роботи з молоддю в Коблівській ОТГ, на підприємствах, в установах, закладах і організаціях усіх форм власності.

Права Молодіжної ради. Для реалізації мети та завдань Молодіжна рада має право:

• Утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комітети, комісії, експертні групи) відповідно до напрямів роботи, у разі необхідності, залучати до участі у них посадових осіб структурних підрозділів, депутатів, членів виконавчого комітету Коблівської сільської ради, наукових установ та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками)
  • Одержувати у встановленому порядку необхідну для діяльності інформацію та матеріали
  • Вносити сільському голові, постійним комісіям Коблівської сільської ради пропозиції з питань суспільного становища, правового та соціального захисту молоді та реалізації молодіжної політики у Коблівській об’єднаній територіальній громаді, що потребують прийняття відповідних розпоряджень сільської ради, рішень Коблівської сільської ради та її виконавчого комітету
  • Здійснювати громадський контроль за виконанням прийнятих рішень стосовно питань, котрі впливають на життя молоді громади, як місцевої ради, так і її структурних підрозділів та виконавчого комітету
  • Складати та вносити пропозиції до проєктів рішень сільської ради, що впливають на життя молоді громади
  • Аналізувати проєкти рішень Коблівської сільської ради, її виконавчого комітету, які впливають на життя молоді Коблівської об’єднаної територіальної громади, на їх відповідність державній молодіжній політиці
  • Організовувати конференції, збори, семінари, диспути та інші відповідні заходи з питань реалізації молодіжної політики.

Склад Молодіжної ради

• Кількісний та персональний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більше 20 членів. Склад Молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менше 15 членів.

Строк повноважень складу Молодіжної ради - два роки.

• Увійти до складу Молодіжної ради може молода людина-член Коблівської об’єднаної територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.

Основною формою роботи Молодіжної ради є засідання (можуть бути: перші, чергові, позачергові). Чергові засідання проводяться не рідше одного разу на два місяці.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

• анкету у відповідній формі
  • бланк підписів 10-15 молодих жителів громади (14-35 років)
  • копію паспорта громадянина України.

Анонім
2020-09-02 07:19:25

Доброго! Молодіжна рада не буде мати статус юридичної особи? Тобто це буде громадська організація без статусу юридичної особи, так?

Я.Ю. Пугачова
2020-09-01 11:49:16

Дякую, що цікавитеся Молодіжною радою. Я доповнила інформацію, можете ознайомитися. Звертайтеся, якщо виникнуть, ще питання.

Білий
2020-08-31 20:22:28

Ви же розкажить, будь ласка, що це за така Молодіжна рада, що це в загалі таке є і для чього? Варто чи взагалі йти на ці збори? Не зовсім зрозуміло про що йде мова. Може ті, хто вариться у цій темі і розуміють, про що це оголошення, але я (так важаю, що і не тільки я один) не зовсім розумію, що це за Молодіжна рада і для чього взагалі вона потрібна. Дякую за увагу!