Коблівська об'єднана територіальна громада

АКТИВНА МОЛОДЬ-СИЛЬНА ГРОМАДА! В Коблівській ОТГ створили молодіжну раду!

Дата: 09.09.2020 15:33

04.09.2020 року в залі засідань Коблівської сільської ради відбулися установчі збори «Щодо створення Молодіжної ради Коблівської ОТГ».

До заходу долучилися представники учнівського самоврядування ЗЗСО Коблівської сільської ради, молоді педагоги, медики, підприємці, фермери та небайдужа, активна молодь з різних округів Коблівської ОТГ.

Метою створення Молодіжної ради в Коблівській ОТГ є залучення соціально активної молоді до вирішення питань у молодіжній сфері, питань соціально-економічного, культурного життя громади, консолідації молодіжного руху в громаді.

Молодих людей – учасників зібрання – привітала секретар сільської ради Світлана Талоха, яка щиро побажала успіхів та продуктивної роботи в майбутній діяльності.

Яна Пугачова - представник Відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради, виступила з доповіддю «Про молодіжну раду, загальні положення, права, склад молодіжної ради».

У ході зборів учасники обрали голову Молодіжної ради Олександру Сучок, творчу, креативну, відповідальну мешканку села Новофедорівки; заступника- Андрія Омельчука, активного діяча села Лугове; секретаря одноголосно обрали Катерину Жуковську, працелюбну та ініціативну особистість із села Новофедорівка. 18 представників із п’яти округів Коблівської ОТГ виявили бажання бути активними членами Молодіжної ради.

Протягом всього засідання молодь долучалася до обговорень, вносили свої пропозиції, ідеї, працювали активно та злагоджено. У залі панувала дружня атмосфера, яка допомогла, шляхом колективної, згуртованої роботи, побудувати плани на найближче майбутнє. На засіданні було узгоджено орієнтовну дату наступної зустрічі, де вже незабаром, Молодіжна рада Коблівської ОТГ, буде діяти та реалізовувати всі плани, які були проговорені на зібранні.

Окрему вдячність за допомогу та підтримку в організації висловлюємо начальнику економічного розвитку та інвестицій Олені Ільїчовій, в.о. начальнику відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради Іллі Мангулу та директору комунального закладу «Коблівського центру дозвілля та розвитку особистості» Оксані Годун.

Сподіваємось, що Рада стане центром молодіжної активності, плідної праці та великих звершень, спрямованих на покращення життя молоді в громаді!

Дивіться протокол Установчих зборів