Коблівська об'єднана територіальна громада

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2020 12:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

ВІТАЄМО ВАС ІЗ ДНЕМ  ДОШКІЛЛЯ!

Професія вихователя і всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків спільно з батьками наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

В цей особливий День дозвольте, шановні колеги, привітати всіх Вас з професійним святом! Бажаємо Вам здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в Вашій, так необхідній всім нам, праці!

Зі Святом!

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ