Коблівська об'єднана територіальна громада

Дата: 01.10.2020 16:11

Протокол № 2 зборів щодо визначення плану роботи Молодіжної ради Коблівської ОТГ.

Дата проведення: 25.09.202014 год. 00 хв.                                                                                        с. Коблеве
Присутні: 23 чолоівік

Порядок денний:

1. Затвердження порядку денного.
  2. Розробка і затведження плану роботи Молодіжної ради.
  3. Обрати відповідальних в кожному окрузі.
  4. День вчителя участь Молодіжної ради.
  5. День похилого віку участь Молодіжної Ради.
  6. 14 жовтня день козацтва, ярмарка.
  7. Організація спортивних змагань у жовтні.

По першому питанню:

Слухали: Сучок О.О., яка оголосила засідання відкритим, зачитала порядок денний та регламент засідання.

Виступили: Сучок О.О., яка запропонувала винести на голосування наступний порядок денний:

1. Затвердження порядку денного.
  2. Розробка і затведження плану роботи Молодіжної ради.
  3. Обрати відповідальних в кожному окрузі.
  4. День вчителя участь Молодіжної ради.
  5. День похилого віку участь Молодіжної Ради.
  6. жовтня день козацтва, ярмарка.
  7. Організація спортивних змагань у жовтні.

Та регламент роботи зборів: Доповідач 30 хв, виступаючі 15 хв, обговорення 15 хв. Збори провести за 1 годину.

Вирішили: затвердити порядок денний та регламент засідання ради.

По другому питанню:

Слухали: Жуковську К.В., яка ознайомила присутніх з орієнтовним планом роботи Молодіжної ради, організаційною роботою і планом заходів на найближчий квартал.

Вирішили: Розробити план роботи на четвертий квартал з участю в різних заходах.

По третьому питанню:

Слухали: Сучок О.О., яка запропонувала обрати відповідальних людей в кожному окрузі.

Вирішили: Рибаківка-Фокін С.С., Коблево-Ільїчова О.О., Новофедорівка-Капралова А.С., Українка-Петрівська О.О., Лугове-Омельчук А.С. Вирішено запросити в команду активних з Морського і Виноградного.

По четвертому питанню:

Слухали: Жуковську К.В., яка зпропонувала взяти участь у концерті до Дня Вчителя.

Виступили: Годун Оксана, яка повідомила, що в зв’язку з захворюваністю концерт відмінили. Жуковська К.В. запропонувала привітати ветеранів педагогічної праці.

Вирішили: привітати в кожному селі ветеранів педагогічної праці своїми силами.

По п’ятому питанню:

Слухали: Жуковську К.В., яка запропонувала до Дня людей похилого віку долучитися і допомогти одиноким людям поважного віку, та провести акцію в сільских магазинах «Не можеш-візьми, можеш-поклади», де люди які потребують, зможуть взяти з полиці все що їм необхідно, але не вистачає коштів.

Виступили: Омельчук А.С., який запропонував обрати одиноких людей похилого віку і адресно піти туди з допомогою, нарубати дрова, прибрати присадибну ділянку і тд.

Вирішили: Провести акцію в сільских магазинах «Не можеш-візьми, можеш-поклади», обрати одиноких людей похилого віку і адресно піти туди з допомогою.

По шостому питанню:

Слухали: Сучок О.О., яка запропонувала ідеї проведення Дня козацтва.Виступили: Годун Оксана, яка повідомила, що в зв’язку з захворюваністю свято відмінили. Фокін С.С., запропонував привітати ветеранів АТО по селам.

Вирішили: привітати воїнів АТО в кожному селі.

По сьомому питанню:

Слухали: Жуковську К.В., яка запропонувала провести футбольні змагання між дорослими в жовтні.

Виступили: Годун Оксана, яка застерегла про карантинні норми, що може проводитися тільки при умовах їх дотримання та без глядачів.

Вирішили: Поки відкласти змагання і концерти у зв’язку з високою захворюваністю населення.

Голова: Олександра СУЧОК

Секретар: Катерина ЖУКОВСЬКА