Коблівська об'єднана територіальна громада

ВІТАННЯ КОЛЕЗІ З ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ!

Дата: 07.10.2020 14:06

В Україна багата не тільки своїми родючими землями, а й працьовитими і розумними людьми. Вони примножують славу держави, демонструють кращі людські якості  і вчинки, створюють історію, сьогодення та майбутнє нашої держави. У рамках Національного проєкту «Гордість і слава України» директор Рибаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дротенко Галина Володимирівна нагороджена орденом «Гордість нації».

6 жовтня Галина Володимирівна приймала вітання від сільського голови Панича Володимира Михайловича та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради Мангула Іллі Анатолійовича. Вітали з нагородою депутати обласної  ради Ніколенко Анатолій Анатолійович та районної ради Дротенко Михайло Семенович.

Шановна Галино Володимирівно! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.

Освітяни Коблівської  громади, відділ освіти, молоді та спорту