Коблівська об'єднана територіальна громада

Коблівська сільська територіальна виборча комісія. ПРОТОКОЛ № 8 засідання. Документи та інша інформація для оприлюднення

Дата: 09.10.2020 15:31

Документи та інша інформація для прилюднення від територіальної виборчої комісії. Перші вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

ПРОТОКОЛ № 8 засідання Коблівської сільської територіальної виборчої комісії Миколаївського району Миколаївської області.

16 год 00 хв.
«2» жовтня 2020 року с. Коблеве
Усього членів комісії: 10 осіб

Присутні на засіданні члени комісії:  Каряковцева В. В.,  Дабіжа Т. Я., Лазів О. В.,  П’яткова О.Я., Олук  Л. А., Швидка Т. В.,  Моря Т. А., Бірюкова  О. С.,  Градінар М. М.
Обговорення та затвердження порядку денного засідання комісії.

Слухали: Голову ТВК, Каряковцеву В. В., яка нагадала, що відповідно до частини четвертої статті 36 Виборчого кодексу України, засідання комісія є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від складу цієї комісії. На цій підставі голова територіальної виборчої комісії оголосила про початок засідання Коблівської сільської територіальної виборчої комісії.

Голова ТВК запропонувала включити до порядку денного засідання комісії такі питання:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Затвердження тексту виборчого бюлетеня з виборів депутатів Коблівської сільської ради та Коблівського сільського голови для голосування  у відповідному виборчому окрузі.
  2. Затвердити кольори  виборчих бюлетенів.

Виступили: Члени виборчої комісії П’яткова О. Я. та Бірюкова О.С., які підтримали пропозицію про затвердження текстів виборчих бюлетенів  та затвердження кольору бюлетенів.

Вирішили: Затвердити порядок денний засідання.

За –9 (дев’ять)
Утрималися  - 0(нуль)

1. Прийняти  рішення про затвердження тексту виборчого бюлетеня:

Текст ВБ викладається державною мовою і повинен бути розміщений на одному аркуші та лише з одного боку (ч. 3 ст. 240 Кодексу).

ВБ повинен містити (ч.4 ст.240 Кодексу):

• назву та дату місцевих виборів
  • зазначення "повторне голосування" та дату його проведення (в разі проведення повторного голосування)
  • позначення виборчого округу
  • номер виборчого округу (за наявності)
  • позначені місця для номера виборчої дільниці та печатки ДВК.

ВБ має контрольний талон, відокремлений лінією відриву (ч. 6 ст. 240 Кодексу).

Контрольний талон повинен містити (ч.6 ст.240 Кодексу):

• назву та дату проведення місцевих виборів
  • зазначення "повторне голосування" (разі проведення повторного голосування)
  • позначення виборчого округу
  • номер виборчого округу (за наявності);

та позначені місця для:

• номера виборчої дільниці
  • номера, за яким виборця внесено до списку виборців
  • підпису виборця, який отримує виборчий бюлетень
  • прізвища та підпису члена ДВК, який видав виборчий бюлетень.

У контрольних талонах ВБ, які виготовляються із зазначенням номерів виборчих дільниць, зазначається номер виборчої дільниці.

За наявності підтвердженої відповідним поліграфічним підприємством технічної можливості ТВК може прийняти рішення про виготовлення виборчих бюлетенів із зазначенням номерів виборчих дільниць (ч. 4 ст. 240 Кодексу).

Вирішили: Затвердити текст виборчих білютенів:

За –9 (дев’ять)
Утрималися  - 0(нуль )

2. Прийняття рішення про затвердження наступних кольорів виборчих бюлетенів:

• кремового кольору – з виборів депутатів сільської, селищної ради;
  • світло-рожевого кольору – з виборів сільського, селищного, міського        голови, відповідно:

(Постанові ЦВК від 24 вересня 2020 року № 295 "Про затвердження форми та кольору виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів"

Слухали: Дабіжу Т. Я., яка довела до відома членів комісії, що згідно постанові ЦВК колір виборчих бюлетенів  кремового  кольору – з виборів депутатів сільської, селищної ради, світло-рожевого кольору – з виборів сільського, селищного, міського голови.

Вирішили (постановили): Затвердити колір виборчого бюлетеня згідно рішенню ЦВК.

За – 9(дев’ять)
Утрималися  - 0 (нуль)