Коблівська об'єднана територіальна громада

Пробне ЗНО-2021. Оприлюднили графік проведення тестування і реєстрації на нього

Дата: 21.10.2020 12:02

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив 08.10.2020 наказ № 163 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році".

Зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) 2021 року  можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, реєстрація буде проходити 5-19 січня наступного року.

Пробне тестування з усіх предметів відбудеться 10 квітня. При цьому, через епідемічну ситуацію кожен школяр зможе вибрати для такого тестування тільки один предмет, але додатково з усіх дисциплін можна буде завантажити тестові зошити, пройти тестування вдома та внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Результати пробного тестування за підсумками внесення відповідей з тестових зошитів будуть опубліковані 16 квітня на інформаційних сторінках сервісу.

Пробне ЗНО 2021 року є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника / однієї учасниці буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 9 грудня 2021 року.