Коблівська об'єднана територіальна громада

Перша перемога наших освітян в конкурсі «Учитель року-2021»

Дата: 13.11.2020 15:30

«Учитель року» - це не просто престижна освітянська нагорода або фахове випробування. Це, передусім - можливість самовдосконалення, щорічне змагання кращих учителів, яке дає можливість продемонструвати педагогам свої творчі надбання, які досягнуті в щоденній клопіткій праці, а також показати зріст у професійній майстерності.

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року №489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 09 червня 2020 року №777 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 року №370), у 2020-2021 навчальному році проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2021» у таких номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

10-11 листопада 2020 року проведено зональні конкурсні випробування І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Математика».  Серед учасників першого етапу конкурсу був представник Коблівської ОТГ, педагог Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бессонов Вадим Валерійович. Продемонструвавши свою педагогічну майстерність, професійні уміння та творчі здобутки в конкурсних випробуваннях «Дистанційний урок», «Майстер – клас», «Тестування» Вадим Валерійович посів почесне ІІІ місце.

Широсердечно вітаємо колегу та бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе, свої сили, сміливо йти до вершин. Нехай успіх супроводжує Вас у наступних тріумфах.

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради