Вітаємо з нагородою!

Дата: 23.11.2020 13:22

Є на нашій Землі для кожної людини дороге й миле серцю місце – рідна школа. Вона щоріч з вересня по травень гомінлива, а влітку, наче принишкла – сумує за дітворою. Привабливе освітнє середовище, як правило створюють учителі. І починається, зазвичай, все від першого вчителя, який веде у ще не пізнаний світ. Багатьом сотням дітей кількох поколінь нашої громади, такою людиною є Журба Ірина Миколаївна.

15 серпня 1983 року в Коблівську загальноосвітню школу, після закінчення Миколаївського державного педагогічного інституту імені В.Г.Бєлінського, прийшла молода вчителька, і ось вже понад 37 років присвячує себе дітям.

Ірина Миколаївна -  має високий рівень психолого-педагогічної та методичної підготовленості, володіє методикою викладання предметів початкової школи, вдало використовує методи, які дають змогу залучати учнів до активної розумової діяльності, самостійності з урахуванням їх вікових та психолого-педагогічних особливостей. Вдало використовує знання методів навчання (бесіда, розповідь, лекція, евристична бесіда, дослідницькі методи, методи рейтингу, незалежних характеристик, проблемний метод). Сьогодні це досвідчений вчитель вищої категорії, «учитель-методист».

Ірина Миколаївна постійно вдосконалює свій професійний рівень, працює в режимі наставництва. Вчителька    на високому рівні використовує навчально-методичні комплекси з предметів навчального плану, організовує позакласну роботу з учнями для підвищення їх зацікавленості до предметів, які викладаються, розвитку їх світогляду, здібностей та обдарувань.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти, відданість справі Журбу Ірину Миколаївну нагороджено ГРАМОТОЮ обласної ради.

Вітаємо з нагородою!

Бажаємо міцного здоров’я, добра, подальших успіхів на освітянській ниві.

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.