І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ ЦИКРОВОЇ СТУДІЇ «СЮРПРИЗ»

Дата: 23.11.2020 13:33

20 листопада 2020 року в місті Южний  відбувся всеукраїнський фестиваль «DANS FEST». Учасниками фестивалю були колективи з Одеси, Миколаєва, Южного і, звичайно, вихованці циркової студії «Сюрприз» Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради з їх наставником Гришиною Наталею Віталіївною.

І знову, без вагань,  у наших перемога.

І місце у груповому номері акробатичного танцю ( Утянська Ольга, Колісніченко Вікторія, Ющенко Анастасія, Лукіна Христина, Дучинина Софія)

ІІ місце у груповому номері акробатичного танцю (Градінар Катерина, Кеся Олеся, Павлуненко Катерина, Пшенична Дар’я, Корсікова Дар’я, Маркова Мілена)

ІІ місце, дует (Лукіна Христина, Дручинина Софія)

І місце, дует ( Мира Іван, Пшенична Дар’я)

І –ші місця, соло - Стасів Арина, Ющенко Анастасія

Від щирого серця вітаю наших переможців та їх керівника, бажаю підкорювати нові вершини та не зупинятися на досягнутому,

З повагою, директор КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Олена Поклад.