Коблівська об'єднана територіальна громада

ЗВЕРШЕННЯ І ПЕРЕМОГИ ПОЗАШКІЛЛЯ!!!

Дата: 23.11.2020 13:15

19 листопада 2020 року під час колегії, Мангул Ілля Анатолійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради вручив Почесну грамоту Миколаївської обласної державної адміністрації та нагородив відзнакою Всеукраїнського об'єднання "Країна" "За відданість справі" (нагрудний знак) керівнику циркової студії «Сюрприз» КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Гришиній Наталі Віталіївні за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління.

Наталя Віталіївна – висококваліфікований, талановитий керівник гуртка, професіонал своєї справи, чудовий організатор, працелюбна, цілеспрямована, наполеглива у роботі, ініціативна та відповідальна.

Бажаю Вам, шановна Наталє Віталіївно,  міцного здоров’я, натхнення, нових звершень та перемог!

З повагою, директор КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Олена Поклад.